2014 Makyaj Trendleri

Bu sezon makyajda neler moda? 2014 makyaj trendleri neler? 2014 ilkbahar yaz makyajı hangi tonları hayatımıza dahil ediyor? Evet bayanlar makyaj bir kadının şüpheye yer bırakmadan söyleyebiliriz ki en büyük silahı. Bizler bugün sizlerle 2014 makyaj trendleri üzerine bir konu ile birlikteyiz. Öncelikli olarak belirtmeliyiz ki 2014 makyaj trendleri tamamen soft bir görüntüyü bedeninize çağırıyor. Gelin birlikte bu yıl özellikle 2014 ilkbahar yaz sezonunda makyajda neler yapmalıyız tek tek inceleyelim. 2014 makyaj trendleri abartısız bir makyaj devri başlıyor bayanlar diyor.

Geri planda kalan bir cilt!

2014 Makyaj Trendleri

BB kremler bu yıl oldukça moda. Sizde fark ediyor olacaksınız ki cilt noktasında hem koruyucu bir rol üstleniyor hem de bu kremler ciltte tabaka gibi duran fondöten görüntüsünü yok ediyor. Daha fresh bir görüntüye ulaşmanızı sağlayan BB kremler özellikle ilkbahar ve yaz aylarında son derece doğru seçim olacaktır. 2014 makyaj trendleri BB kremleri hemen çantanıza dahil etmenizi önerirken, cilde doğallık katan ürünlere de merhaba demenizi söylüyor. 2014 makyaj trendleri incelendiğinde fark ediyoruz ki bu yıl allıklar oldukça hafif kullanılmalı. Çok az belirgin bir BB kremin üzerine şeftali tonlarında soft bir allık kullanabilirsiniz.

2014 Makyaj Trendleri

Ama mutlaka yılın trendi olan geri planda kalmış doğal cilt görünümünü bozmamalısınız.

2014 göz makyajı trendleri;

Çok enteresandır ki bu yıl gözleri de geri plana alıyoruz. Belirgin makyajların yapıldığı gözler yerine gözün kendi yapısını ortaya çıkaran göz makyajları 2014 makyaj trendleri arasında yer alıyor. Gözün üst kısmına çok hafif bir kalem veya eye-liner  çekin. Eğer kalem çektiyseniz görüntüsünü biraz gölgelendirmeyi deneyin. Rimel ise bu yıl oldukça belirgin olabilir. Hatta çok faktörlü bir rimel edinin ve belirgin kirpiklere sahip olun.

2014 Makyaj Trendleri

2014’de dudaklar özgür!

Nar çiçeği tonlarının, turuncuların, pembelerin ve kırmızıların sıklıkla karşımıza çıktığı bir dudak makyajı ile karşımıza çıkıyor 2014 makyaj trendleri. Öyle ki gündüz olabildiğince geri planda tutulan dudaklar, gece makyajı olarak belirgin kırmızılara yer veriyor.Patlayan bir dudak makyajı kadar silik dudaklarında moda olduğu bu yıl, size tavsiyemiz her tondan rujun makyaj çantanıza girmesi. Özellikle ateş kırmızısı bir ruj ve nar çiçeği tonu bir ruj mutlaka koleksiyonunuz arasına girmeli. Unutmayın bu yıl en ön planda tutulan makyaj dudak makyajı, belirgin bir rimele ve dikkat çekici bir ruja mutlaka yer vermelisiniz. Ayrıca 2014 makyaj trendleri rujlar mat bir görüntüde olmalı. Klasik parlatıcı kullanma dönemini geride bırakıyoruz. Dudaklar için en önemli ayrıntı bu mat bir görüntüde olan dikkat çekici rujlar yılın makyajına şekil veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir