Saça Ombre Uygulaması

Son yılların en popüler saç trendi ombre! Bugün sizlerle saça ombre uygulaması üzerine konuşacağız. Öncelikle ombre bir tip saç boyama şeklidir. Saça ombre uygulaması saçın uçlara doğru daha açık tonlarla boyatılması veya saç renginin saç uçlarına doğru açılmasıdır. Pek çok ünlü tarafından kullanılan bu saç trendi 2014 senesinin en çok beğenilen saç trendini geride bırakarak ilk sıraya oturduğunu söyleyebiliriz.

Saça ombre uygulaması için tavsiyemiz iyi bir kuaför, evde kendiniz boya yaparak ombre uygulamak oldukça zordur, bunu başarabilmiş olsanız bile kaliteli bir sonuç elde etmiş olma ihtimaliniz çok zayıf. Saça ombre uygulaması yapılırken saç rengi geçişlerinin düzgün bir şekilde olması gerekmektedir. Bu işlem amatör ellerde düzgün bir şekilde uygulaması oldukça zor bir işlemdir. O yüzden güvendiğiniz bir kuaförde bunu profesyonelce yaptırmalısınız.

Saça ombre uygulaması bazen doğal yöntemler ile de mümkün olabilmektedir. Ombre uygulaması için yaz aylarında saç uçlarınızı papatya suyu ile yıkayıp başınıza bir şapka takıp güneşte beklemek ile de doğal bir sonuç elde edebilirsiniz. Fakat iyi bir ombre uygulaması için profesyonel eller en doğru adres.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir