YASAL UYARI

GAguzellikaynasi.com domainli Güzellik Aynası isimli internet sitesine ait yasal uyarıyı okumaktasınız:

Bu sitedeki tüm bilgiler ve içerikler sadece paylaşım amaçlıdır. Kullanılan bilgiler güncel olması takip edilmekle birlikte her an değişebilen durumlar göz önünde tutulduğundan bilgilerin güncelliği konusunda site garanti vermemektedir ve sorumluluk kabul etmemektedir. Sitemizde yazılan içerikler genel ve özet bir çerçeve halindedir.

Sitemizde bitkiler ve bitkilerden elde edilen pek çok bitkisel tedavi yöntemine yer verilmektedir. Güzellik Aynası sitesi tamamen araştırmalardan ve deneyimlerden yararlanılarak hazırlanan bir sitedir. Sağlığınız açısından her zaman sizin için en iyi olan doktor tedavisidir. Bu sitede yer alan bilgileri de mutlaka doktor tavsiyesi ile uygulamalısınız. Unutmayın ki her kişinin bitkilerden etkilenme şekli farklılık gösterebilmektedir. Alternatif tıp yöntemleri uygulanırken kesinlikle doktor önerisi dahilinde uygulanmalıdır.  Bitkiler ve bitkisel tedaviler uygulamanız tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Bu web sitesine eriştiğiniz an itibari ile bu “yasal uyarıları” kabul etmiş oluyorsunuz. Güzellik Aynası web sitesinin çalışanları aleyhinde ve sitenin kullanımından veya bu sitede bulunan bilgi, görüş veya tavsiyeden kaynaklanabilecek bir iddiadan feragat etmiş oluyorsunuz.

Adresimiz önceden bildirmeksizin bütün şart ve koşulları değiştirebilme hakkını saklı tutar. Yapılan değişiklikler sitede yayınlandığı andan itibaren geçerliliğini başlatır. Site kullanıcıları tüm bu yasal uyarıları kabul etmiş sayılır.

İçerik sağlayıcı paylaşım portalı ve web sitesi olarak hizmet veren guzellikaynasi.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz paylaştıklarından kendileri sorumludur.  guzellikaynasi.com  ile ilgili tüm şikayetleriniz için ilgili iletişim linkinden iletişime geçiniz. Kısa süre içerisinde konu ile ilgili size geri dönüş gerçekleştirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir