Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet Programı

1 ay içerisinde 8 yada 10 kilo vermek ister misiniz? 1 ayda 10 kilo vermek hiçte sanıldığı kadar kolay olmasa gerek. Öncelikli olarak kendimizi psikolojimken hazırlıyoruz. Unutmayın tam 1 ayda 10 kilo vereceksiniz ve uzun zamandır hayalini kurduğunuz görüntünüze geri kavuşacaksınız.İşte 1 ayda 10 kilo verdiren diyet programı;

Sabah kahvaltısı;

1 dilim çavdar ekmeğinin yanında 1 kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir veya her hangi başka yağsız peynir. Kahvaltımıza bol tere ve maydanoz ve üzerine limon dahil ediyoruz.  Bu yeşilliklere mutlaka yer verin çünkü toksin atımını hızlandırıcı etki göstereceklerdir.

Öğlen yemeği menüsü;

Bu öğünde ise istediğiniz ekmek türünden 1 dilim tüketiyorsunuz, ister kepek ister çavdar ister beyaz ekmek.  1 adet tavuk baget yanında 1 kase salata ve 1 kase yoğurt tüketiyorsunuz.

İkindi atıştırması;

1 adet yağsız hazırlanmış tost, yanında 1 su bardağı ayran ve 1 adet portakal yiyorsunuz.

Akşam yemeği menüsü;

Akşama ekmek yemek yok! 1 kase günü çorbası tamamen size kalmış. 6 kaşık sebze yemeği yiyorsunuz fakat mutlaka etsiz oluyor. 1 kase salata ve yarım kase yoğurt yiyorsunuz.

Ayda 10 kilo verdiren diyet tam anlamı ile işe yarasın diyorsanız günde 45 dakika yürümeyi bu diyete çok görmemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir