Greyfurt Diyeti İle Kilo Ver

Yağların parçalanmasını sağlayan greyfurt diyeti kısa sürede kilo verilmesini desteklemektedir. Düzenli yapılan bir diyet programı sonrasında, 2 ayda 10 kilo vermeniz mümkündür. Bu diyetin rotası, her öğünde greyfurt suyu tüketmek ve yağların yanmasını sağlamaktır. Metabolizmayı da hızlandıran mucize besin, istenmeyen yağlara kesin çözüm getirecektir. Bu diyette öncelikle bol miktarda su tüketilmesi öneriliyor. Ayrıca greyfurt diyeti reçetesi sadece haftada bir defa dilediğinizi yeme hakkını veriyor. Öğünler arası kesinlikle atıştırmalık tüketilmiyor ve liste dışına çıkılmasına izin vermiyor. Buna göre greyfurt diyeti yorumları olumlu dönüşümlerle, meraklılarına örnek oluyor.

Greyfurt Diyeti Listesi

Liste 10 gün boyunca tüketebileceğiniz besin kaynaklarına örnek vermektedir. Sizde greyfurt diyeti listesi dışına çıkmadığınız sürece acıkmayacak, kilo vermeye başladığınızı göreceksiniz.

Sabah: 1 bardak greyfurt suyu, 2 adet yumurta, 1 adet jambon

Öğle: Yarım bardak greyfurt suyu, bol miktarda salata, bir porsiyon et

Akşam: Yarım bardak greyfurt, sebze yemeği

Ayrıca bu listeyi kereviz, yeşil fasulye, lahana, domates, ıspanak, meyve, simit, peynir, bezelye, patates ekleyip tüketebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir